Reklama w wyszukiwarkach

Najskuteczniejszą metodą zdobycia klientów jest reklama w wyszukiwarkach – Google góruje cały czas w rankingach, więc reklama kierowana jest na użytkowników poszukujących tam informacji. Każdego dnia klienci poszukują usług i towarów, więc dlaczego nie przedstawić im swojej strony i nie dać znaleźć swojej firmy?

Pozycjonowanie strony to tani rodzaj reklamy internetowej i w chwili obecnej w Polsce jeszcze tańsze od linków sponsorowanych. Przykładowo zamiast dwóch klików w boks za 2,50 PLN płacisz 5 PLN za występowanie przez cały dzień na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie wyklika Cię konkurencja – pozycjonowanie pod tym względem jest dużym plusem.

Linki sponsorowane (Boksy reklamowe) Adwords to błyskawiczne pojawienie się reklamy – w przeciwieństwie do pozycjonowania. Im lepiej zoptymalizowana strona docelowa i boks reklamowy – tym mniej płacisz za reklamę na określonej pozycji i cena za kliknięcie jest niższa w porównaniu do rozpoczęcia kampanii bez optymalizacji. Zalecana metoda do reklamy krótkotrwałych ofert promocyjnych.

Komentowanie wyłączone.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP