Nakładki na blachę

Nakładka na krawędź blachy to uniwersalny pomysł na zabezpieczenie blachy
katalog naszego sklepu wysyłkowego zawiera osłony na krawędzie o przekroju w zakresie od 0,1 do 10mm. Uszczelki krawędziowe mają tłoczoną powłokę zapewniającą estetykę oraz środkowe płetwy trzymające krawędź. Solidne mocowanie gwarantowane jest przez stalowy oplot znajdujący się w profilu. W naszej ofercie znajdują się uszczelki z unikalnym modułowym oplotem, które gwarantując pewność chwytu zapewniają także łatwość dopasowania nakładanej uszczelki. Dzięki temu możliwe jest mocowanie uszczelek krawędziowych na krzywiznach o małym łuku Osłony krawędzi można także przycinać pod odpowiednik kątem w celu ich estetycznego dopasowania w narożnikach. Bogata oferta uszczelek krawędziowych znajdziesz na naszej stronie internetowej w dziale Nakładki na krawędź blachy.
W rozszerzonym opisie każdego produktu znajdziesz także rysunki na temat minimalnych promieni gięcia. Uszczelki na krawędzie oferowane są także w wersji z detalem uszczelniającym bocznym wytłoczonym z gumy komórkowej. Osłony tego rodzaju znajdziesz w sekcji osłony na krawędź.

Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, co może skutkować opóźnieniem w wyświetlaniu komentarza. Nie ma potrzby wysyłania go ponownie.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP