Katalog ślubny

Po przyjeździe do sali weselnej Państwo Młodzi pozwalają na początek wysiąść swoim gościom. Warto w tym celu zaczekać z samym podjechaniem pod dom weselny. Pamiętajmy, że każdy krok Młodych, to dla wszystkich wielkie przedstawienie. Goście pierwsi udają się na salę weselną i oczekują na przybycie Nowożeńców. Witają ich tam rodzice panny młodej i stojący za nimi rodzice pana młodego. Potem na salę udają się Młodzi. Przy wejściu witani są przez rodziców chlebem i solą, którymi Nowożeńcy się dzielą. Czasami podawane są dwa kieliszki: 1 z wodą, drugi z wódką. Państwo Młodzi losują i wypijają zawartość do końca. Młody przenosi żonę przez próg. Potem obsługa częstuje Młodych i wszystkich gości szampanem i w momencie, gdy wszyscy posiadają już kieliszki w rękach, zespół weselny wita gości w imieniu Nowożeńców i zaprasza do opróżnienia kieliszków i zaśpiewania Sto lat dla Młodych, sprawdź też ciekawostki o: fotograf wesele.

Do Domu Bożego udają się na początek goście i zajmują miejsca w ławkach. Nowożeńcy podążają do drzwi, gdzie oczekują na pojawienie się kapłana, a czasami kapłan zmierza do młodych i wprowadza ich do kościoła. Młodzi podążają przy dźwiękach skrzypiec. Sporadycznie spotyka się angielski zwyczaj wejścia do świątyni: Panna Młoda doprowadzana jest pod ołtarz przez ojca i tam pozostawiana czekającemu na nią Młodemu. W trakcie przysięgi młodzi stajnaprzeciwko siebie lub bokiem, skierowani w stronę ołtarza. Zawsze jednak muszą spoglądać na siebie.

O 24 mają miejsce oczepiny. Państwo Młodzi zdejmują welon i muchę. Na początek Młoda, później Pan Młody rzucają za siebie swoje atrybuty ślubne. Według doniesień osoby, które je złapią, pierwsi wstąpią w związek małżeński. Bywa, że przy okazji oczepin, organizuje się zabawę zbiórki środków pieniężnych na wózek. Młodzi siadają w tym celu wygodnie na krzesłach, a Druhna z Drużbą mają w dłoniach koszyczki, do których będą zbierać pieniądze. W czasie gdy gra melodia goście zabierają do tańca Panią i Pana Młodego, wrzucając do koszyczka pieniądze. Zabawa jest łatwa i wesoła, a dzięki niej można zebrać całkiem niezłe sumki na tradycyjny wózek, szczegóły: kwiaty ślub, warto zajrzeć.

Po przybyciu do domu młodej dobrze jest poczekać w aucie aż przyjdą goście. Trzeba się upewnić czy zespół, wideokamerzyta i fotoreporter są już na docelowych stanowiskach. W niektórych domach po przyjeździe Młodego, jest trudny zwyczaj negocjacji. Panna młoda wita Pana Młodego z reguły przed domem. Tam otrzymuje od wybranka bukiet ślubny i przypina mu przypinkę. Zazwyczaj mocowana jest ona w lewej klapie marynarki. Obydwoje witają się też ze swoimi nowymi teściami, następnie, zazwyczaj ogólnie, Młoda Panna zaprasza wszystkich gości do mieszkania, gdzie udzielane jest błogosławieństwo z zaproszonymi gośćmi, więcej: katalog weselny, poszukaj sprawdzonych firm.

Komentowanie wyłączone.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP