Nietuzinkowe fryzury

Ciekawym zabiegiem na lśniące włosy jest spłukiwanie ich wodą z łyżeczką octu winnego. Sprawia to zakwaszenie i zamykanie łuski włosa, co skutkuje tym, że robią się one lśniące.

Niekiedy należy zastosować szampony specjalistyczne, np. przeciwłupieżowy. Zmywamy włosy delikatnie, przy okazji masując skórę, co regeneruje cebulki, dzięki temu włosy odbudowywują się lepiej, a przez to nasze http://najfryzury.pl są atrakcyjne.

Gdy włosy są w dobrej kondycji, nabłonkowe komórki leżą w jednej linii, prawie jak dachówki na dachu. Oświetlenia padające na gładką powierzchnię włosa są odbijane pod takim samym kątem przez co lśnienie jest bardzo mocne. W sytuacji, gdy powierzchnia włosa jest nierówna, padające na nią światła są odbijane w różne strony, a włosy sprawiają wrażenie nijakich. Mocniejszy połysk mają również włosy ciemniejsze, ponieważ pochłaniają co prawda więcej promieni niż włosy blond, ale odbite przez nie promienie jest intensywniej skupione, np.: fryzury damskie. Co więcej- pomiędzy odbitym, jasnym promieniem a ciemnymi włosami jest znaczny kontrast, przez co lśnienie wydaje się dużo większy.

Fryzury trzeba regenerować raz w tygodniu, po umyciu nałożyć maskę lub odżywkę na włosy na mniej więcej 5-10 min.. Jeśli ich stan jest zadowalający, odżywkę nakładamy wyłącznie na końcówki. Znane są odżywki, których nie można nawet spłukiwać.

Komentowanie wyłączone.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP