Rodzina na swoimwarunki

Projekt o nazwie – Rodzina na swoim będzie działał na dotychczasowych zasadach zaledwie do 2012 roku. Pozostało niewiele czasu, dla osób chętnych, aby kupić własne mieszkanie lub kupić budynek wolnostojący na kredyt, którego połowę odsetek opłaci państwo. Są pewne informacje, że po 2012 roku program będzie działał, ale na innych regułach.

Może wskazane jest jeszcze poczekać? Projekt Rodzina na swoim zwiększyła znacznie popyt na mieszkania przez co ceny mogą być sztucznie napompowane. Po kasacji projektu prawdopodobnie mieszkania będą tańsze, za sprawą czego kupno będzie tańszy, nawet bez pomocy tego programu. Dookoła projektu tworzy się grupa ludzi i firm, które na tym zyskują: instytucje finansowe a także deweloperzy. Na chwilę obecną pułapy, ceny za metr są nadzwyczaj duże, dla Poznania limit wynosi 7,2 tys. zł, za tą damy radę nabyć mieszkanie w nowych blokach w prestiżowych obszarach miasta. Duże pułapy dają deweloperom okazję do swobodnego podwyższania cen, w momencie kiedy projekt nie będzie kontynuowany, a przez co klientów na mieszkania będzie mniej, wydatki powinny być dużo niższe, albowiem będzie ogromna oferta mieszkań.

Istnieje wysokie ryzyko, brać kredyt dzisiaj z programem rodzina na swoim czy czekać na niższe ceny. Nikt nie wie jak będzie się prezentował rynek nieruchomości po pełnym wycofaniu programu czy też surowym przeobrażeniu bądź zaostrzeniu zasad rodziny na swoim. Powinno się to rozpatrzyć nim podejmiemy tak niełatwą oraz zobowiązującą na kilkanaście lat decyzję.

Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, co może skutkować opóźnieniem w wyświetlaniu komentarza. Nie ma potrzby wysyłania go ponownie.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP