alufelgi 13 felgi aluminiowe 13 alusy 13 alu-felgi 13 felgi 13

Trwałość opony

Trwałość opony zależy od starzenia gumy, z której jest ona wykonana. Aby przeciwdziałać takiemu zjawisku, do gumy podczas produkcji opony dodaje się środki przeciwstarzeniowe. Szczegółowy skład gumy stosowanej do produkcji opon, zawartość i skład chemiczny środków przeciwstarzeniowych jest jedną z najściślej strzeżonych tajemnic każdego producenta opon. Zgodnie ze swoimi funkcjami dzielą się one na stabilizatory kauczuków, antyutleniacze, antyozonanty i środki przeciwzmęczeniowe.

Opony Wielosezonowe Pirelli – cena. Pirelli to marka. A jak każdy produkt markowy, tak i opony Pirelli ceny mają dość wysokie. Nie jest to więc produkt przeznaczony dla oszczędnego właściciela małolitrażowego pojazdu. Z drugiej strony, za marką idzie jakość. Dlatego też opony wielosezonowe Pirelli są bezpieczne i trwałe, a opony zimowe Pirelli gwarantują doskonałą przyczepność na każdych warunkach drogowych. Za wysoką ceną opon Pirelli idzie więc doskonała jakość, której ufają wszyscy, którym zależy na bezpieczeństwie swoim oraz swoich pasażerów.

Opony Pirelli i ich historia. Pierwsze opony samochodowe Pirelli wyprodukowano pod sam koniec XIX wieku. Kilka lat wcześniej, firma zdecydowała się na to, by wprowadzać na rynek opony rowerowe. Pirelli niemalże od samego początku stała się firmą kultową, o wysokich przychodach. Dziś, na rynku, poza ogumieniem do samochodów, firma produkuje również inne rodzaje opon – na przykład opony rolnicze. Pirelli jest obecnie piątym co do wielkości sprzedaży producentem opon na świecie.

Szczególną grupę opon, mocno cenioną na świecie, stanowią opony motocyklowe Pirelli. Firma posiada kilka rodzajów opon motocyklowych, przeznaczonych zarówno do motocykli szosowych, rajdowych jak i motocykli off-road. Firma proponuje też opony do skuterów a nawet quadów. Ten szeroki wachlarz ofertowy w połączeniu z doskonałą jakością ogumienia, pozwala na to, by firma była jedną z bardziej konkurencyjnych na rynku.

Każdy właściciel jakiegokolwiek pojazdu, niezależnie od jego marki czy przebiegu, zna Opony Pirelli. Jest to bowiem jedna, z najbardziej rozpoznawanych marek ogumienia na świecie. Nawet osoby, które nie mają nic wspólnego z motoryzacją, wiedzą czym jest Pirelli, a to za sprawą słynnego kalendarza Pirelli, który zamiast prezentować opony Pirelli, rokrocznie przygotowuje wspaniałe zdjęcia kobiet, a kalendarz potem przesyłany jest możnym tego świata.

Komentowanie wyłączone.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP