BNP Paribas Bank Polska pod hasłem Weź kredyt dla firm i niech każdy projekt szybko się zi…

Pożyczki prywatne BNP Paribas Bank Polska pod hasłem Weź kredyt dla firm i niech każdy projekt szybko się ziszcza rozpoczął kampanię promującą nowy kredyt gotówkowy dla małych firm. Bank jest obecny w prasie branżowej oraz na największych portalach internetowych.

3 kwietnia br. wystartowała kampania, w której bank komunikuje, że dzięki kredytowi dla mikrofirm każdy projekt szybko się ziszcza. Działania promocyjne prowadzone w prasie branżowej, w takich tytułach jak m.in.: Gazeta Lekarska, Gazeta Farmaceutyczna, Gazeta Podatkowa czy Radca Prawny oraz Internecie (onet.pl, wp.pl, forbes.pl, newsweek.pl są skierowane do właścicieli przedsiębiorstw handlowo-usługowych, a także przedstawicieli wolnych zawodów, np. architektów, adwokatów, lekarzy, farmaceutów.
 
Promowany w kampanii kredyt gotówkowy dla firm przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Pożyczka dostępna jest w wysokości nawet do 400 tys. zł, przy zmiennym oprocentowaniu z marżą już od 2,99 proc. (dotyczy kredytów od 150 tys. zł bez zabezpieczeń. Decyzja kredytowa podejmowana jest w 24 godziny, a finansowanie uruchamiane jest już w 48 godzin w całej kwocie na rachunku bieżącym.
Kreacje do kampanii stworzyła agencja reklamowa Lowe Warsaw. Za zakup mediów odpowiada Havas Media, natomiast za działania w internecie Sales&More.
 
Komentarz video Piotra Makowskiego, dyrektora ds. Zarządzania Segmentem Małych Firm w Banku BNP Paribas.

Pożyczka internetowa

Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, co może skutkować opóźnieniem w wyświetlaniu komentarza. Nie ma potrzby wysyłania go ponownie.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP