Osprzęty od Palfingera

Sprzęty firmy Palfinger stają się coraz to powszechniejsze w gronie podnośników pojawiających się na krajowym rynku. Zazwyczaj są to jednak egzemplarze już wyeksploatowane, jednak coraz to więcej przedsiębiorstw decyduje się na zakup nowego. W większości wypadków spotykanymi maszynami firmy są żurawie recyklingowe i przeznaczone do prac w lesie. Niejednokrotnie lokalne przedsiębiorstwa decydują się na mniejsze i umiarkowane modele serii PK.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 1932 roku i specjalizuje się wyrobem sprzętów dźwigowych. Jej nadrzędna siedziba mieści się w Austrii. Firma dość prężnie się rozwija oraz obecnie jest popularne praktycznie na całym świecie. Sprzęty eksportowane są do ponad 130 krajów, a sieć sprzedaży jest cały czas polepszana.

Firma Palfinger zajmuje się produkcją różnorodnego oprzyrządowania dedykowanego do podnoszenia, ładowania lub transportowania. Krótko mówiąc, oprzyrządowaniem dźwignicowym. W ich szerokiej ofercie wolno odszukać ponad 150 różnych modeli ramion dźwignicowych. Są to popularnie zwane HDSy. Mówi się tak na żurawie montowane na autach ciężarowych. Głównym przeznaczeniem tego typu dźwigów jest naturalnie przemysł. Co więcej, doskonale nadają się do prac leśnych czy do przenoszenia oraz załadunku rozmaitych kontenerów.

Firma przez parę ostatnich lat, dodała do własnej oferty również hakowce jak i bramowce. Powoli wprowadzają też do swojej oferty wózki widłowe i burty załadunkowe lub podnośniki koszowe. Na dodatek, można znaleźć pojazdy szynowe, sprzęty rolnicze, czy pojazdy przeznaczone do inspekcji mostów.

Serwis maszyn Palfinger prowadzi aktualnie dużo krajowych specjalistów. Zazwyczaj przeprowadzają kompleksowe remonty żurawi i dźwigów samochodowych. Do tego, firmy oferują naprawę, regenerację i wymianę wszystkich elementów i części mechanizmów fabrykowanych przez daną firmę.

Maszyny austriackiego przedsiębiorstwa są obecnie bardzo światowymi maszynami roboczymi. Prócz tego, warto zaciekawić się oprzyrządowaniem produkowanym przez firmy Hiab i Fassi, bowiem są także dość porządnymi mechanizmami, które nieczęsto zawodzą.

Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, co może skutkować opóźnieniem w wyświetlaniu komentarza. Nie ma potrzby wysyłania go ponownie.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP