Urządzenia od Palfingera

Maszyny firmy Palfinger stają się coraz to powszechniejsze w gronie podnośników pojawiających się na krajowym rynku. Przeważnie są to jednakże okazy już wyeksploatowane, jednakże coraz to więcej przedsiębiorstw decyduje się na kupno zupełnie nowego osprzętu. Zazwyczaj napotykanymi maszynami firmy są żurawie recyklingowe oraz przeznaczone do prac leśnych. W wielu przypadkach lokalne przedsiębiorstwa decydują się na mniejsze i umiarkowane modele serii PK.

Firma funkcjonuje na rynku od 1932 roku i specjalizuje się wyrobem sprzętów dźwigowych. Jej główna siedziba mieści się w Austrii. Przedsiębiorstwo dość prężnie się rozwija oraz obecnie jest kultowe praktycznie na całym świecie. Sprzęty eksportowane są do więcej niż 130 krajów, a sieć sprzedaży jest cały czas poprawiana.

Firma Palfinger zajmuje się wyrobem różnorodnego sprzętu dedykowanego do podnoszenia, ładowania czy transportowania. W kilku słowach mówiąc, sprzętem dźwignicowym. W ich szerokiej ofercie można odszukać ponad 150 różnych modeli ramion dźwignicowych. Są to popularnie nazywane HDSy. Mówi się tak na żurawie instalowane na samochodach ciężarowych. Nadrzędnym przeznaczeniem tego rodzaju dźwigów jest naturalnie przemysł. Na domiar tego, znakomicie nadają się do prac leśnych czy do przenoszenia oraz załadunku różnych kontenerów.

Firma przez parę ostatnich lat, dodała do własnej oferty również hakowce jak i bramowce. Powoli wprowadzają również do swojej oferty wózki widłowe i burty załadunkowe czy podnośniki koszowe. Na domiar tego, można odkryć pojazdy szynowe, sprzęty rolnicze, czy pojazdy przekazane do inspekcji mostów.

Serwis sprzętów Palfinger prowadzi aktualnie dużo lokalnych specjalistów. Przeważnie przeprowadzają kompleksowe renowacje żurawi i dźwigów samochodowych. Do tego, firmy proponują naprawę, regenerację oraz wymianę wszystkich elementów i części maszynerii produkowanych przez daną firmę.

Sprzęty austriackiego przedsiębiorstwa są aktualnie nadzwyczaj ogólnoświatowymi maszynami roboczymi. Oprócz tego, warto zaciekawić się ekwipunkiem produkowanym przez firmy Hiab oraz Fassi, ponieważ są również dość porządnymi mechanizmami, które sporadycznie zawodzą.

Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, co może skutkować opóźnieniem w wyświetlaniu komentarza. Nie ma potrzby wysyłania go ponownie.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP