Do czego służą drukarki etykiet

Drukarki Smart Label Printer 440 to niewielkie, biurkowe drukarki termiczne do druku na naklejkach. Szerokość nalepek jest zmienna – wynosi od 28 mm do 54 mm.

Drukarka Seiko drukuje teksty, obrazki i kody kreskowe z prędkością nawet 1 etykiety na sekundę przy bardzo dobrej rozdzielczości 300DPI. Drukarka łączy się z komputerem za pośrednictwem interfejsu RS232 albo USB.
W komplecie z drukarką załączono także rolkę etykiet, zasilacz, kabel USB, dokumentację i oprogramowanie z funkcjonalnym edytorem naklejek. Edytor drukarki etykiet umożliwia zapisanie naklejki tekstem, obrazkiem i kodami kreskowymi, dzięki czemu możesz wykonać dowolną naklejkę w kilka sekund.

Drukarka SLP450 umożliwia wykonanie własnych wzorów nalepek. Drukarka SLP450 wykorzystuje druk termiczny, dlatego nie wymaga zastosowania drogich tonerów. Wykorzystanie drukarki etykietek jest rozległe oraz zależy przede wszystkim od weny twórczej użytkownika. Dzięki SLP450 możesz zorganizować własną powierzchnię od biura po halę wytwórczą.

Drukarka naklejek doskonale sprawdzi się w adresowaniu listów i paczek, opisywaniu katalogów, drukowaniu kodów i w wielu innych zastosowaniach, takich jak podpisywanie opakowań, oznaczanie płyt CD, drukowanie plakietek imiennych, podpisywanie skoroszytów. Etykiety sprawdzą się w każdym biurze, pracowni, przy niewielkiej produkcji oraz w sklepach do prezentowania artykułów.

Nalepkami można oznakować regały na zapleczu, półki, szafy – opisać i uporządkować każdą przestrzeń. Drukarki etykietek to ważne narzędzie w pracy każdego odpowiednio zorganizowanego menagera biura. Do drukarek SLP450 pasuje wiele rodzajów etykiet firmy Seiko.

Zostaw komentarz

Uwaga: moderacja komentarzy jest włączona, co może skutkować opóźnieniem w wyświetlaniu komentarza. Nie ma potrzby wysyłania go ponownie.

Tema de Wordpress , Anuncios Clasificados , tłumaczenie: Themesy WP